Pasitikėjimo sulaukęs verslo partneris

lt en ru pl
c
17:29(UTC+3:00)
  +370 5 20 40 944
 

TITULINIS

PASLAUGOS

APIE MUS

KONTAKTAI

 
PASLAUGŲ KATALOGAS
Krovinių gabenimas autotransportu
Krovinių gabenimas oru
Krovinių gabenimas jūra
Krovinių gabenimas geležinkeliais
Muitinės tarpininkavimas
 

Krovinių gabenimas autotransportu

Patraukli transportavimo kaina Europoje ir Azijoje

Krovinių gabenimas – neišvengiamas šiandieniniame pasaulyje, todėl svarbu turėti patikimus transportavimo paslaugas teikiančius verslo partnerius.

UAB „Seana Group“ pagrindinė veiklos sritis – įvairių krovinių gabenimas Europoje, Azijoje, bei NVS šalyse, naudojant įvairių rūšių autotransportą.

Kompanija krovinius gabena:

  • tentinėmis puspriekabėmis (82–92m³ tūrio);
  • autotraukiniais (114–120m³ tūrio);
  • refrižeratorinėmis puspriekabėmis (86 m³ tūrio).

Autotransporto nuoma kroviniams gabenti ypač populiari dėl lengvo krovinio perdavimo dokumentacijos paruošimo, galimybės pristatyti krovinį „nuo durų iki durų“. Taip pat, lyginant su kitomis krovinių gabenimo rūšimis, krovinių pervežimas autotransportu yra santykinai pigus.

Logistikos specialistai sudaro tinkamiausią pervežimo planą ir taip užtikrina maksimalų pristatymo greitį už mažiausią kainą.

UAB „Seana Group“ taip pat lengvai organizuoja ne tik dalinių, bet ir nestandartinių krovinių pervežimą. Kompanija pasirūpina negabaritinių ar pavojingų krovinių transportavimu klientų pasirinkta kryptimi.

Krovinių gabenimas Europoje

Nors krovinių transportavimas Europos valstybėse paprastesnis dėl Šengeno zonoje galiojančių įstatymų, tačiau, gabenant krovinius autotransportu Europoje, svarbu pasirinkti tinkamiausią maršrutą bei įvertinti kitus faktorius, darančius įtaką pervežimui. UAB „Seana Group“ nuolat organizuoja reisus į Europos valstybes, todėl dėl nuolat optimizuojamų maršrutų galėsite lengvai nugabenti krovinį į pasirinktą Europos valstybę ar iš jos.

Krovinių gabenimas į Rusiją ir iš jos

UAB „Seana Group“ turi didelę krovinių transportavimo į Rusiją ir iš jos patirtį, todėl gali užtikrinti ne tik visapusišką krovinio saugumą, greitą krovinio pristatymą, bet ir pada išspręsti visus su muitine susijusius klausimus. Kompanija teikia išmuitinimo paslaugas į Rusiją ir iš jos gabenamiems kroviniams.

Krovinių gabenimas į Baltarusiją ir iš jos

Vienas iš populiariausių užsakomųjų krovinių gabenimo maršrutų – į Baltarusiją ir iš jos. UAB „Seana Group“ specialistų sukaupta patirtis padeda organizuoti greitus ir pigius pervežimus. Kompanija taip pat pasirūpina krovinių išmuitinimu šiame regione.

Turite klausimų? Skambinkite nurodytais telefonais arba pateikite užklausą užpildę svetainėje pateiktą formą. Maloniai suteiksime Jums reikalingą informaciją.

Paslaugos užsakymas


 

 

Užsakyti
 

Svarbu


Užpildykite paslaugos užsakymo formą ir atsiųskite šiuos duomenis mums, spausdami mygtuką „Užsakyti“.

2 darbo dienų bėgyje su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
 
 © 2012
 
Adresas:  Žirmūnų g. 139, Vilnius; LT-09120 (Lietuva)
Tel.:  +370 5 20 40 944
Faks.:  +370 5 20 40 945
Mob. tel.:  +370 615 39 108
El. p.:  info@seana.lt
Įmonės kodas:  302324406
PVM Mokėtojo kodas:  LT100004621016
 
 
 
 

Darbo laikas
I-IV: 9:00 - 18:00  laikas
V: 9:00 - 17:00 


Siūlome darbą
Seana Group

Sprendimas: www.socium.lt